Pożizzjonatur tas-servo ta' tagħbija tqila b'żewġ assi
Dimensjonijiet tal-Pożizzjonatur

Deskrizzjoni
- Kif jiċċaqlaq dan il-pożizzjonatur L b'żewġ assi?
Assi wieħed jista' jdur 360° orizzontalment, l-assi l-ieħor jista' jdur 360° lejn ix-xellug u l-lemin
Pożizzjonatur tal-iwweldjar normalment magħmul minn mekkaniżmu ta' tidwir tal-mejda tax-xogħol u mekkaniżmu ta' tidwir, li jħalli l-biċċa tax-xogħol li tiġi ffissata fuq il-mejda tax-xogħol fl-angolu tal-iwweldjar jew tat-twaħħil mixtieq permezz tal-irfigħ, it-tidwir u t-tidwir tal-mejda tax-xogħol.
- Kif jaħdem il-pożizzjonatur?
Is-serje ta' pożizzjonaturi tal-iwweldjar huma tat-tip li jinqaleb mill-ġenb, tat-tip li jdur bir-ras u d-denb, tat-tip li jdur bir-ras u d-denb, tat-tip inklinat bir-ras u d-denb u tat-tip li jdur b'żewġ roti, eċċ.
Jista' jaqbel ma' manipulatur tal-iwweldjar biex jifforma magna tal-iwweldjar awtomatika speċjali, u jaqbel ukoll ma' tagħmir periferali tar-robot u robot biex jirrealizza awtomazzjoni tal-iwweldjar. U nistgħu wkoll nagħmlu pożizzjonatur tal-iwweldjar personalizzat skont il-biċċa tax-xogħol differenti tal-klijenti u r-rekwiżiti teknoloġiċi.
Dijametru tal-Pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030L-080 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Klassi ta' Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Turntable | Dijametru 800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Applikazzjoni
Partijiet tal-karozzi, partijiet tar-roti, partijiet tal-karozzi, għamara tal-azzar, enerġija ġdida, struttura tal-azzar, makkinarju tal-kostruzzjoni, tagħmir tal-fitness, eċċ.
Prodotti ewlenin tal-pożizzjonatur tal-iwweldjar tagħna
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip b'rotazzjoni ta' ras-denb ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar b'rotazzjoni vertikali ta' ras ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar li jdur orizzontali b'assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip P b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip U b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip L b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar orizzontali bi 3 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar flip 'il fuq u 'l isfel bi 3 assi
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
1.Q: Jista' l-pożizzjonatur tiegħek jaħdem mar-robot Fanuc tiegħi?
A: Iva
2. Jista' l-pożizzjonatur tiegħek jiċċaqlaq flimkien mar-robot ABB tiegħi?
A: Iva, sempliċement installa mutur tal-istess marka bħar-robot tiegħek fuq il-pożitoner.
3.Q: Kif jiġi kkontrollat il-pożizzjonatur?
A: Meta tuża robot JHY, allura jista' jiġi kkontrollat mis-sistema ta' kontroll tar-robot tagħna; meta tuża robot ta' marka oħra, nistgħu ngħammru l-pożizzjonatur b'kabinett PLC biex jaħdem mar-robot tiegħek.






