Stazzjon tax-xogħol robotiku tal-iwweldjar tal-aluminju tal-istainless steel b'6 assi
Deskrizzjoni
Il-pożizzjonatur b'żewġ assi jista' jikseb rotazzjoni orizzontali ta' ±180° u rotazzjoni flip.
Ir-rotazzjoni tal-pożizzjonatur hija kkontrollata mill-kabinett tal-kontroll li jkun imqabbad taħt il-kabinett tal-kontroll tar-robot. Matul il-proċess tal-iwweldjar, jista' jwettaq movimenti sinkronizzati bejn ir-robot u l-pożizzjonatur.
Dan il-pożizzjonatur huwa adattat għal biċċiet tax-xogħol li jeħtieġ li jiġu wweldjati f'angoli multipli u jista' jintuża ma' robots tal-iwweldjar għal xogħol ta' wweldjar aktar flessibbli u biex itejjeb l-effiċjenza u l-kwalità tal-iwweldjar.
Parametru tekniku tal-pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030P-080 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | Dijametru 800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Komponenti tal-istazzjon tax-xogħol tar-robot
| Prodott | Kwantità |
| Robot tal-iwweldjar b'6 assi | sett wieħed |
| Pożizzjonatur ta' 2 assi | sett wieħed |
| Sors tal-enerġija tal-iwweldjar | sett wieħed |
| Torċa tal-iwweldjar | sett wieħed |
| Kaxxa tal-kontroll | 2 biċċiet |
| Stazzjon tat-tindif tat-torċi | sett wieħed |
| Ferrovija lineari tar-robot | *m (mhux obbligatorju) |
| Sensur tal-lejżer | sett wieħed (mhux obbligatorju) |
| Purtiera tad-dawl tas-sigurtà | sett wieħed (mhux obbligatorju) |
| Ċint tas-sigurtà | *m (mhux obbligatorju) |
Għaliex tagħżel lilna?
1. Aħna wieħed mill-lott għall-manifattur tar-robots tal-iwweldjar fiċ-Ċina.
2. Aħna mhux biss manifattur tar-robots iżda nipproduċu wkoll pożizzjonaturi.
3. Aktar minn 10 snin esperjenza fi proġetti integrati robotiċi.
4. Is-sistema ta' kontroll tar-robot hija faċli biex topera u stabbli biex tintuża.
5. Is-sistema ta' kontroll tar-robot tista' tikkontrolla sa 12-il assi.
6. Il-prodotti tagħna nbiegħu lil aktar minn 30 kontea fix-Xlokk tal-Asja, l-Asja tal-Punent, l-Ewropa, l-Amerika ta' Fuq, l-Amerika t'Isfel, l-Awstralja, eċċ.













