Stazzjon tax-xogħol robotiku tal-iwweldjar tal-aluminju tal-istainless steel b'6 assi

Karatteristika
1. Id-disinn tal-kejbil integrat tar-robot jippermetti lir-robot jiċċaqlaq mingħajr interferenza u t-tqassim tal-istazzjon tax-xogħol huwa pulit u ordinat
2. Il-kabinett tal-kontroll tar-robot jista' jikkontrolla sa 11-il assi, u jevita debugging kumpless tal-PLC u okkupazzjoni tal-ispazju
3. Ir-robot JHY u l-pożizzjonatur jistgħu jiġu sinkronizzati, u r-robot jista' jissaldja simultanjament meta l-pożizzjonatur ikun qed idur, u b'hekk din il-workstation tkun partikolarment adattata għall-iwweldjar ċirkolari.
4. Firxa wiesgħa ta' tagħmir anċillari hija disponibbli, bħal sensuri tal-lejżer, purtieri tad-dawl tas-sigurtà u ċnut tas-sigurtà.
5. Is-sistema ta' kontroll fiha diversi pakketti ta' proċess ta' wweldjar, li jippermettu li jintużaw modi differenti ta' wweldjar għal biċċiet tax-xogħol differenti.
Parametru tekniku tal-pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030D-080 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | Dijametru 800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Komponenti tal-istazzjon tax-xogħol tar-robot
1. Robot tal-iwweldjar:
Tip: Robot tal-iwweldjar MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot tal-iwweldjar TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot tal-iwweldjar bil-lejżer: BR-1410G, BR-1610G
2.Pożizzjonatur
Mudell: JHY4030D-080
Tip: Pożizzjonatur orizzontali li jdur b'assi wieħed
3. Sors ta' enerġija għall-iwweldjar
Tip: Sors ta' enerġija għall-iwweldjar 350A/500A
4. Pistola tal-iwweldjar
Tip: pistola mkessħa bl-arja, pistola mkessħa bl-ilma, pistola push-pull
5. Stazzjon tat-tindif tat-torċa:
Mudell: SC220A
Tip: Tindif awtomatiku pnewmatiku tat-torċa tal-iwweldjar
Periferali oħra tal-istazzjon tax-xogħol tar-robot
1.Robot li jiċċaqlaq bil-ferrovija
Mudell: JHY6050A-030
2.Sensor tal-lejżer (mhux obbligatorju)
Funzjoni: traċċar tal-weldjatura, pożizzjonament.
3. Purtiera tad-dawl tas-sigurtà (mhux obbligatorja)
Distanza protettiva: 0.1-2m, 0.1-5m; għoli protettiv: 140-3180mm
4. Ċint tas-sigurtà (mhux obbligatorju)
5. Kabinett tal-PLC (mhux obbligatorju)












