Driegħ robotiku tal-iwweldjar ta' 6 assi b'pożizzjonatur li jdur bi 3 assi
Parametru tekniku tal-pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | 1800X800mm / 2500X800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 1600kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Deskrizzjoni
Il-pożizzjonatur bi 3 assi jista' jiddawwar orizzontalment kollu kemm hu u ż-żewġ imwejjed tax-xogħol jistgħu jinqalbu u jiddawru sabiex il-ħaddiema jkunu jistgħu sempliċement joqogħdu fuq naħa waħda biex jgħabbu u jħottu l-materjal. Inaqqas ix-xogħol tal-ħaddiema u jtejjeb ħafna l-effiċjenza tax-xogħol.
Tista' tbiddel it-tqassim tal-istazzjon skont is-sitwazzjoni fuq l-art. It-tagħmir periferali li tista' tagħżel jinkludi: stazzjon tat-torċa nadifa, pożizzjonatur rotanti, sistema ta' traċċar bil-lejżer, kaxxa tal-kontroll remot, eċċ. Nistgħu noffru taħriġ teknoloġiku b'xejn.
Żewġ tipi ta' pożizzjonatur tal-iwweldjar bi 3 assi għall-għażla:
Stampa tax-xellug: Pożizzjonatur tal-iwweldjar orizzontali li jdur bi 3 assi
Stampa tal-lemin: pożizzjonatur tal-iwweldjar li jdur vertikalment bi 3 assi
Agħżel il-piż (piż standard 300kg/500kg/1000kg) u d-daqs tal-mejda tax-xogħol (daqs standard 1800*800mm jew 2500*800mm) li huwa adattat għall-biċċa tax-xogħol tiegħek! Naċċettaw ukoll il-personalizzazzjoni!
Materjal
Iwweldjar tal-Azzar Inossidabbli
Iwweldjar tal-Aluminju
Iwweldjar tal-Azzar tal-Karbonju
Iwweldjar ta' tubi/pajpijiet/pjanċi galvanizzati
Iwweldjar bir-Romblu Kiesaħ
Pakkett:Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna:40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
1. X'inhi l-konfigurazzjoni minima għal stazzjon tal-iwweldjar?
A: Robot wieħed u mejda waħda tal-iwweldjar. Għal biċċiet ikkumplikati, jista' jkun hemm bżonn ta' pożizzjonatur, jekk trid effiċjenza ogħla fix-xogħol, żewġ pożizzjonaturi huma għażla tajba.
2. X'tinkludi s-sistema kollha tar-robot tal-iwweldjar?
A: Is-sistema kollha tar-robot tal-iwweldjar tinkludi d-driegħ tar-robot, il-kontrollur, is-sors tal-enerġija tal-iwweldjar, il-pożizzjonaturi, l-attrezzaturi, it-tindif tal-pistola tal-iwweldjar (torċa), iċ-ċint tas-sigurtà tal-purtiera tad-dawl tas-sigurtà, eċċ.
3. Is-sistema tal-istazzjon tar-robot teħtieġ rekwiżit għoli għall-ambjent?
A: L-ambjent adattat huwa: 0~45℃, 20-80%RH (Mingħajr kondensazzjoni).











