Pożizzjonatur tal-iwweldjar tar-reducer tal-RV preċiż ħafna

Deskrizzjoni
● Il-pożizzjonatur tal-iwweldjar huwa magħmul minn unità ta' rotazzjoni tal-mejda tax-xogħol, unità ta' qlib u sistema ta' kontroll elettriku.
● Il-moviment tal-pożizzjonatur jista' jiġi kkontrollat malajr mill-buttuna tal-bidu u tal-waqfien.
● Funzjoni ta' estensjoni tal-kontroll tal-kollegament ma' tagħmir ieħor.
● bil-vantaġġi ta' volum kompatt, dehra tajba, piż ħafif u tħaddim faċli.
● Disinn speċjali skont il-biċċa tax-xogħol tal-klijenti u l-proċedura tal-iwweldjar huwa disponibbli skont it-talba
It-turntable tal-pożizzjonatur jista' jsir tond jew fil-forma ta' hawn fuq.
Id-daqs tat-turntable tal-iwweldjar u l-piż tal-assi jistgħu jiġu personalizzati.
● Jista' jiġi adattat għal marki oħra ta' robots bħal Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (id-disinn tal-mutur jeħtieġ li jiġi offrut mill-klijenti, imbagħad inħallu t-toqba tal-installazzjoni bbażata fuq id-disinn tal-mutur)
Il-kabinett tal-PLC huwa fakultattiv.
Dijametru tal-Pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030U-120 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Klassi ta' Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | 1200 * 650mm / dijametru 1200mm (jista 'jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Prodotti ewlenin tal-pożizzjonatur tal-iwweldjar tagħna
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip b'rotazzjoni ta' ras-denb ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar b'rotazzjoni vertikali ta' ras ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar li jdur orizzontali b'assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip P b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip U b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip L b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar orizzontali bi 3 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar flip 'il fuq u 'l isfel bi 3 assi
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
M: Aħna kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna manifattur b'aktar minn 10 snin esperjenza.
M: Għandek ir-robotika tal-iwweldjar tiegħek stess?
A: Iva. Aħna wkoll manifattur tar-robotika tal-iwweldjar.
M: Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek? Kif nista' nżurha?
A: Il-fabbrika tagħna tinsab fil-belt ta' Wuxi fiċ-Ċina.
M: Kif tista' tiggarantixxi l-kwalità tal-prodott?
A: Għandna sistema stretta ta' kontroll tal-kwalità fil-proċess tal-produzzjoni u nilqgħu lill-klijenti li jiġu jżuruna biex jivverifikaw il-kwalità tal-prodott qabel il-kunsinna.
M: Kemm idum il-perjodu tal-garanzija?
A: Sena waħda.






