Pożizzjonatur tal-iwweldjar preċiż ħafna b'servo tal-mutur
Dimensjonijiet tal-Pożizzjonatur

Deskrizzjoni
POŻIZZJONATUR SERVO TA' 2 ASSI
- Pożizzjonaturi għal sistemi ta' robots tal-iwweldjar
-Assi wieħed jista' jdur orizzontalment u l-assi l-ieħor jista' jinqaleb 'il fuq u 'l isfel għall-iwweldjar b'ħafna angoli ta' biċċiet tax-xogħol kumplessi
- Il-pożizzjonatur juża l-istess apparat tas-sewqan bħar-robot u huwa disponibbli b'veloċità għolja, preċiżjoni għolja, u tagħbija għolja
- Jipprovdi kwalità ogħla tal-iwweldjar
- Jista' jinkiseb korp kompatt b'mument permissibbli, inerzja u kapaċità ta' tagħbija mtejba
Jista' jiġi adattat għal marki oħra ta' robots bħal Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Id-disinn tal-mutur jeħtieġ li jiġi offrut mill-klijenti, imbagħad inħallu t-toqba tal-installazzjoni bbażata fuq id-disinn tal-mutur)
Il-kabinett tal-PLC huwa fakultattiv.
Dijametru tal-Pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030P-080 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Klassi ta' Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | Dijametru 800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg (>500kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
1.Q: Nista' nuża l-pożizzjonatur tiegħek għar-robot fanuc/abb/kuka/yaskawa tiegħi?
A: Iva. Iżda l-mutur jeħtieġ li jiġi offrut u installat minnek innifsek.
2.Q: Il-pożizzjoni tiegħek tista' tiċċaqlaq flimkien mar-robot tiegħek?
A: Iva.






