Pożizzjonatur tal-iwweldjar li jdur bi 3 assi effiċjenti ħafna
Dimensjonijiet tal-Pożizzjonatur

Deskrizzjoni
● Dan il-pożizzjonatur bi 3 assi huwa magħmul minn unità ta' rotazzjoni tal-mejda tax-xogħol, unità ta' rotazzjoni orizzontali tal-qafas u sistema ta' kontroll elettriku.
● 2 worktabes fuq positioner wieħed, ix-xogħol sempliċement itella' u jħott il-biċċa tax-xogħol fuq naħa waħda, xogħol effiċjenti mtejjeb ħafna u spazju kkompressat
● Il-moviment tal-pożizzjonatur jista' jiġi kkontrollat malajr mill-buttuna tal-bidu u tal-waqfien.
● Jista' jiġi adattat għal marki oħra ta' robots bħal Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (id-disinn tal-mutur jeħtieġ li jiġi offrut mill-klijenti, imbagħad inħallu t-toqba tal-installazzjoni bbażata fuq id-disinn tal-mutur)
Il-kabinett tal-PLC huwa fakultattiv.
Dijametru tal-Pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030S-180 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Klassi ta' Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | 1800 * 800mm (jista 'jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 1600kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Prodotti ewlenin tal-pożizzjonatur tal-iwweldjar tagħna
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip b'rotazzjoni ta' ras-denb ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar b'rotazzjoni vertikali ta' ras ta' assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar li jdur orizzontali b'assi wieħed
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip P b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip U b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip L b'2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tip L b'irfigħ ta' 2 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar orizzontali bi 3 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar flip 'il fuq u 'l isfel bi 3 assi
Pożizzjonatur tal-iwweldjar tar-ras u d-denb aġġustabbli għall-istokk b'2 assi
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
M: Aħna kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna manifattur b'aktar minn 10 snin esperjenza.
M: Għandek ir-robotika tal-iwweldjar tiegħek stess?
A: Iva. Aħna wkoll manifattur tar-robotika tal-iwweldjar.
M: Jista' l-pożizzjonatur jitqiegħed fuq il-logo tal-klijent?
A: Iva, nistgħu npoġġu l-logo tiegħek stess fuqu.
M: Kif tista' tiggarantixxi l-kwalità tal-prodott?
A: Għandna sistema stretta ta' kontroll tal-kwalità fil-proċess tal-produzzjoni u nilqgħu lill-klijenti li jiġu jżuruna biex jivverifikaw il-kwalità tal-prodott qabel il-kunsinna.
M: Kemm idum il-perjodu tal-garanzija?
A: Sena waħda.






