Pożizzjonatur tal-iwweldjar tat-tidwir tal-pajpijiet b'servo tal-mutur
Dimensjonijiet tal-Pożizzjonatur

Deskrizzjoni
- Dan il-pożizzjonatur tal-iwweldjar tal-pajpijiet jintuża għal applikazzjonijiet diversi li jvarjaw minn rukkell tal-pajpijiet għal pożizzjonament ta' partijiet twal ħafna bħal komponenti tax-chassis jew arblu tad-dawl tat-triq.
- Il-pożizzjonaturi tal-iwweldjar itejbu ħafna l-produttività meta jiwweldjaw pajpijiet, xaftijiet, roti, minkbejn u fittings oħra.
- Id-daqs tat-turntable tal-iwweldjar u l-piż tal-assi jistgħu jiġu personalizzati, chucks u rota ta' appoġġ huma disponibbli.

- Jista' jiġi adattat għal marki oħra ta' robots bħal – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (id-disinn tal-mutur jeħtieġ li jiġi offrut mill-klijenti, imbagħad inħallu t-toqba tal-installazzjoni bbażata fuq id-disinn tal-mutur)
- Il-kabinett tal-PLC huwa fakultattiv.
Dijametru tal-Pożizzjonatur
| Mudell | JHY4010T-050 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Klassi ta' Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | Dijametru 500mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 400kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Applikazzjoni
Partijiet tal-karozzi, partijiet tar-roti, partijiet tal-karozzi, għamara tal-azzar, enerġija ġdida, struttura tal-azzar, makkinarju tal-kostruzzjoni, tagħmir tal-fitness, eċċ.
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
1.Q: Kif tagħżel il-psitioners tal-iwweldjar tiegħek?
A: Jekk jogħġbok għidilna l-piż, id-dimensjonijiet tal-biċċa tax-xogħol tiegħek u urina r-ritratti tal-pożizzjoni tal-iwweldjar tagħha, allura aħna nirrakkomandawlek il-pożizzjonatur tal-iwweldjar adattat.
2.Q: Nista' nuża l-pożizzjonatur tiegħek għar-robot fanuc/abb/kuka/yaskawa tiegħi?
A: Iva. Iżda l-mutur jeħtieġ li jiġi offrut u installat minnek innifsek.
3.Q: Taċċetta ordni personalizzata?
A: Iva, nistgħu niddisinjaw il-pożizzjonatur b'tagħbija u daqs tal-mejda tax-xogħol differenti.







