Ċellula robotika tal-iwweldjar b'pisitur u ferrovija li tiżżerżaq bil-mixi
Deskrizzjoni
Normalment, l-itwal firxa hija ta' 2000mm għal driegħ ta' robot tal-iwweldjar. Ladarba l-biċċa tax-xogħol tkun kbira wisq biex jintuża robot ta' 2000mm, allura l-binarju tal-art li jiċċaqlaq jgħin biex jestendi t-tul tal-moviment tar-robot. Il-kabinett tal-kontroll, is-sors tal-enerġija tal-iwweldjar u tagħmir ieħor jistgħu wkoll jiġu ddisinjati wieqaf fuq il-binarju.
Min-naħa l-oħra, il-pożizzjonatur tar-ras u d-denb b'assi wieħed jgħin biex iżomm il-biċċa tax-xogħol twila u jdur biex jikseb l-iwweldjar minn quddiem u minn wara.
Parametru tekniku tal-pożizzjonatur
| Mudell | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | 1800X800mm / 2500X800mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 600kg/ Madwar 800kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Parametru tekniku tal-ferrovija li tiċċaqlaq
| Mudell | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | 500X500mm (jista' jiġi personalizzat) |
| Piż | Madwar 450kg |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tista' tiġi personalizzata) |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Pakkett: Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna: 40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
M: Għandi bżonn nixtri wkoll positioner biex jaqbel mar-robot tal-iwweldjar?
Tweġiba: Dan jiddependi fuq il-kumplessità tal-biċċiet tax-xogħol tiegħek. Jekk il-biċċa tax-xogħol tiegħek hija kumplessa, allura għandek bżonn tixtri pożizzjonatur li jaqbel mar-robot tal-iwweldjar.
M: X'informazzjoni għandi nipprovdi sabiex tkun tista' tirrakkomanda robot adattat għalija?
Tweġiba: Jekk jogħġbok ipprovdi t-tpinġijiet dettaljati tal-biċċa tax-xogħol, inkluż il-materjal, il-ħxuna, il-pożizzjoni tal-iwweldjar, id-dimensjonijiet u l-piż tal-biċċa tax-xogħol.
M: Tista' tipprovdi servizz personalizzat għall-prodott tagħna?
Tweġiba: Iva. Aħna nipprovdulek is-soluzzjonijiet professjonali tas-sistema tal-iwweldjar robotiku skont il-prodott speċifiku tiegħek. Inti sempliċiment għandek tibgħatilna t-tpinġijiet dettaljati tal-prodott tiegħek u r-rekwiżiti tal-iwweldjar, imbagħad aħna noħorġu bil-proposta teknika personalizzata għalik.
M: Tista' tibgħat inġinier f'pajjiżna biex iwaqqaf il-magna?
Tweġiba: Iva. Se nibagħtu inġinier f'pajjiżek biex jgħin fl-installazzjoni u l-ikkummissjonar, u t-taħriġ. Għal kwalunkwe problema, nistgħu nipprovdu wkoll servizz online.
M: Irrid inkun naf il-kwalità tal-iwweldjar għall-prodott tagħna, x'għandi nagħmel?
Tweġiba: Tista' tibgħat il-kampjuni tiegħek lill-fabbrika tagħna biex nagħmlu test tal-iwweldjar. Wara li nittestjaw l-iwweldjar, aħna nibagħtulek il-vidjow u r-ritratti tal-iwweldjar bħala referenza. Aħna nibagħtulek ukoll il-kampjuni lura għall-verifika.












