stazzjon tax-xogħol tal-iwweldjar robotiku għal partijiet żgħar
Parametru tekniku tal-pożizzjonatur
| Mudell | JHY4010U-050 |
| Vultaġġ tad-Dħul Nominalizzat | Fażi waħda 220V, 50/60HZ |
| Kalċji tal-Insulazzjoni tal-Mutur | F |
| Tabella tax-Xogħol | Dijametru 500mm |
| Piż | Irreferi għall-piż attwali |
| Tagħbija Massima | Tagħbija Assjali 100kg |
| Ripetibbiltà | ±0.1mm |
| Pożizzjoni ta' Waqfien | Kwalunkwe Pożizzjoni |
Komponenti tal-istazzjon tax-xogħol tar-robot
1. Robot tal-iwweldjar:
Tip: Robot tal-iwweldjar MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot tal-iwweldjar TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot tal-iwweldjar bil-lejżer: BR-1410G, BR-1610G
2.Pożizzjonatur
Mudell: JHY4010U-050
Tip: Pożizzjonatur b'2 assi
3. Sors ta' enerġija għall-iwweldjar
Tip: Sors ta' enerġija għall-iwweldjar 350A/500A
4. Torċa tal-iwweldjar
Tip: torċa mkessħa bl-arja, torċa mkessħa bl-ilma, torċa push-pull
5. Stazzjon tat-tindif tat-torċa:
Mudell: SC220A
Tip: Tindif awtomatiku pnewmatiku tat-torċa tal-iwweldjar
Periferali oħra tal-istazzjon tax-xogħol tar-robot
1.Robot li jiċċaqlaq bil-ferrovija
Mudell: JHY6050A-030
2.Sensor tal-lejżer (mhux obbligatorju)
Funzjoni: traċċar tal-weldjatura, pożizzjonament
3. Purtiera tad-dawl tas-sigurtà (mhux obbligatorja)
Distanza protettiva: 0.1-2m, 0.1-5m; għoli protettiv: 140-3180mm
4. Ċint tas-sigurtà (mhux obbligatorju)
5. Kabinett tal-PLC (mhux obbligatorju)
Materjal tal-iwweldjar
Iwweldjar tal-Azzar Inossidabbli
Iwweldjar tal-Aluminju
Iwweldjar tal-Azzar tal-Karbonju
Iwweldjar ta' tubi/pajpijiet/pjanċi galvanizzati
Iwweldjar bir-Romblu Kiesaħ
Applikazzjoni
Partijiet tal-karozzi, partijiet tar-roti, partijiet tal-karozzi, għamara tal-azzar, enerġija ġdida, struttura tal-azzar, makkinarju tal-kostruzzjoni, tagħmir tal-fitness, eċċ.
Pakkett:Kaxxi tal-injam
Ħin tal-kunsinna:40 jum wara li jkun wasal il-ħlas minn qabel
Mistoqsijiet Frekwenti
M: X'informazzjoni għandi nipprovdi sabiex tkun tista' tirrakkomanda robot adattat għalija?
Tweġiba: Jekk jogħġbok ipprovdi t-tpinġijiet dettaljati tal-biċċa tax-xogħol, inkluż il-materjal, il-ħxuna, il-pożizzjoni tal-iwweldjar, id-dimensjonijiet u l-piż tal-biċċa tax-xogħol.
M: Tista' tipprovdi servizz personalizzat għall-prodott tagħna?
Tweġiba: Iva. Aħna nipprovdulek is-soluzzjonijiet professjonali tas-sistema tal-iwweldjar robotiku skont il-prodott speċifiku tiegħek. Inti sempliċiment għandek tibgħatilna t-tpinġijiet dettaljati tal-prodott tiegħek u r-rekwiżiti tal-iwweldjar, imbagħad aħna noħorġu bil-proposta teknika personalizzata għalik.
M: X'inhu l-perjodu tal-garanzija u l-ħin tal-kunsinna?
Tweġiba: Il-perjodu tal-garanzija huwa ta' 12-il xahar. U l-ħin tal-kunsinna huwa fi żmien 30 jum wara li tirċievi d-depożitu tiegħek.
M: Irrid inkun naf il-kwalità tal-iwweldjar għall-prodott tagħna, x'għandi nagħmel?
Tweġiba: Tista' tibgħat il-kampjuni tiegħek lill-fabbrika tagħna biex nagħmlu test tal-iwweldjar. Wara li nittestjaw l-iwweldjar, aħna nibagħtulek il-vidjow u r-ritratti tal-iwweldjar bħala referenza. Aħna nibagħtulek ukoll il-kampjuni lura għall-verifika.












